Traditional Jobs Advertising Campaign

کمپین تبلیغاتی مشاغل سنتی

ما بر اساس نیاز کسب و کار شما و با بررسی کارشناسی رقبا ، بازار هدف ، مخاطب هدف ، بودجه تبلیغاتی و ... بهترین برنامه تبلیغاتی را برای کسب و کار شما ارائه می نماییم تا با کمترین هزینه بیشترین خروجی را دریافت کنید.


کمپین تبلیغاتی چیست ؟

شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که کمپین تبلیغاتی که این روزها زیاد شنیده می شود چیست و چه کاربردی برای کسب و کار شما دارد . اصطلاحا به مجموعه فعالیت هایی تبلیغاتی که در یک بازه زمانی مشخص با یک پیام مشخص تبلیغاتی صورت می پذیرد کمپین تبلیغاتی گفته می شود . اجازه دهید شفاف تر صحبت کنیم اگر مدتی است که در بازار حضور دارید برای رشد کسب و کار خود حتما از راهکارهای تبلیغاتی متعدد بهره برده اید . ما بر این باوریم که هر نوع تبلیغاتی انجام داده اید بازخورد مثبتی داشته اما اینجا چندین مولفه متغیر وجود دارد . زمان بازدهی ، هزینه ریالی ، هزینه زمانی و ... موارد دیگری که نشان می دهد یک تبلیغات ارزشمند بوده یا نه . قطعا شما می دانید چه چیزی را تبلیغ می کنید ! حال در یک کمپین تبلیغاتی مجموعه ای از برنامه های تبلیغاتی با یک پیغام واحد و در یک ساختار واحد در بازه زمانی مشخص محصول یا خدماتی یا هرچه را که تصمیم به معرفی آن را دارید به صورت کاملا مهندسی شده تبلیغ می نمایید تا با بودجه ریالی و زمانی که برای این کمپین در نظر دارید بیشترین بهره بری را داشته باشید .

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی