نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #255
   profile avatar
   پدرام حسینی
   مدیرکل

   از آنجایی که کلیه وب سایت ها و سامانه های طراحی شده توسط پروشات گرافیک توسط سیستم مدیریت محتوا وردپرس راه اندازی می شوند شما برای ورود به داشبورد مدیریت کلیه وب سایت های طراحی شده توسط پروشات گرافیک از این طریق می توانید اقدام نمایید . کافی است آدرس صفحه ورود به مدیریت وب سایت که توسط تیم پشتیبانی فنی پروشات گرافیک برای شما ارسال شده است را در آدرس بار مرورگر خود وارد نمایید و کلید اینتر را بفشارید تا به صفحه ورود کاربران منتقل شوید . معمولا این صفحه برای ورود کاربران عادی و یا مشتریان وب سایت شما و مدیران سایت به صورت مشترک استفاده می شود اما بسته به نقش کاربری تعریف شده برای هر کاربر عملیات پس از ورود موفقیت آمیز در آن متفاوت است ، کاربران را به صفحه حساب کاربری کاربران و مدیران را به داشبورد مدیریت وب سایت منتقل خواهد کرد .
   در صورتی که آدرس پیش فرض صفحه ورود به مدیریت توسط واحد فنی پروشات گرافیک تغییر داده نشده باشد این آدرس به صورت پیشفرض به شکل زیر می باشد :
   http://yourwebsitename.ir/wp-admin
   که به جای yourwebsitename.ir آدرس وب سایت شما باید قرار گیرد . پس قبل از اینکه با پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست دریافت آدرس صفحه ورود به مدیریت وب سایت را مطرح کنید ابتدا به پایان دامنه وب سایت خود یک /wp-admin اضافه کنید ممکن است ما صفحه ورود به داشبورد مدیریت وب سایت شما را تغییر نداده باشیم

   ویدیو این آموزش به زودی در همین تاپیک قرار خواهد گرفت …

نمایش 0 پاسخ رشته ها

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.

سامانه پشتیبانی