Corporate website design package

بســته طراحــی وبــــ سایـــت شرکـــتی

بسته طراحی وب سایت شرکتی پروشات گرافیک یه بسته کامل برای ایجاد یک وب سایت شرکتی است ، این بسته مجموعه کاملی از ابزارهای مورد نیاز یک وب سایت شرکتی را در خود جای داده به گونه ای که به راحتی با خرید این بسته می توانید وب سایت مجموعه خود را راه اندازی نموده و تقریبا نیاز به پرداخت هزینه مازاد برای راه اندازی وب سایت شرکت یا موسسه خود ندارید . به کمک این بسته می توانید به راحتی خدمات و محصولات خود را معرفی نمایید ، فرم های ثبت سفارش ، اعطا نمایندگی ، فرم های ارتباطی و ... ایجاد نمایید و تمامی خدمات اداری خود را به صورت آنلاین ارائه نمایید .
از دیگر امکانات اصلی این بسته می توان به امکاناتی مانند امکان ایجاد گالری تصاویر و ویدیویی حرفه ای ، بخش اخبار و مقالات حرفه ای ، امکان سفارش گیری آنلاین و دریافت هزینه ها به صورت آنلاین ، امکان ارائه خدمات پس از فروش و ایجاد سیستم رهگیری درخواست ها و ... اشاره کرد .

Package Content

اقلام دریافتی با خرید بسته طراحی وب شرکتی پروشات گرافیک


atom
هسـته اصـلی سایـت
هسته اصلی سایت شامل سیستم مدیریت محتوا و قالب اختصاصی وب سایت های شرکتی پروشات گرافیک به همراه صفحه ساز گرافیکی حرفه ای جهت طراحی صفحات سایت می باشد
maintenance
مـاژول هـای پریمـیوم
ماژول های پریمیوم عبارت است از : ماژول فرم ساز پیشرفته ، ماژول اتوماسیون اداری ، ماژول ماشین حساب هزینه ، ماژول پنل کاربری پیشرفته ، ماژول نقشه ، ماژول جدول ساز ، ماژول گالری پیشرفته ، ماژول فرم پرداخت آنلاین ، ماژول فاکتورآنلاین
search-engine
هاســت و دامــنه
وب سایت شرکتی شما بر روی یک هاست ۱۰۰۰ مگابایت یکساله لینوکس حرفه ای داخل کشور و دامنه ir انتخابی به شما تحویل خواهد شد ، هزینه سال اول هاست و دامنه رایگان و بخشی از پکیج خریداری شده می باشد اما در سال های آتی تمدید آن به عهده شما خواهد بود .
web-traffic
بسته سئو استارتر
به همراه بسته طراحی وب شرکتی یک بسته سئو استارتر ۳ ماهه پروشات نت نیز به شما ارائه خواهد شد . این بسته به شما کمک خواهد کرد تا شروع موفقی در معرفی وب سایت خود در موتورهای جستجو داشته باشید و محتوای اولیه شما آنالیز و بهینه خواهد شد .
color-palette
مجموعه فایل های گرافیکی
ما تمامی آبجکت های گرافیکی طراحی شده اولیه برای طراحی وب سایت شما را در قالب فایل های لایه باز فتوشاپ در اختیار شما قرار می دهیم تا بهترین به راحتی تغییرات ایجاد کنید.
devices
نسخه موبایل وب سایت
وب سایت های ما به صورت کاملا رسپانسیو و مناسب کلیه انواع سایز نمایش گر ارائه می شوند اما علاوه بر این یک نسخه موبایلی جهت نمایش بهتر آبجکت ها بر روی موبایل را نیز به شما ارائه می کنیم


افزونه و قالب های اورجینال

ما در طراحی وب سایت شما از افزونه ها و قالب های اورجینال استفاده می کنیم ، در نتیجه به صورت مادام العمر از بروزرسانی های قالب ها و افزونه ها بهره مند خواهید شد و همچنین به تمامی قابلیت های افزونه ها دسترسی خواهید داشت .
همچنین در بازه پشتیبانی و در صورت تمدید پشتیبانی به صورت مادام العمر تیم پشتیبانی پروشات گرافیک در صورت آپدیت شدن افزونه ها و قالب های خارجی نسخه های اورجینال ترجمه شده توسط تیم پروشات گرافیک را بر روی وب سایت شما به روزرسانی می نمایند ، این مهم سبب می شود تا هر روز به قابلیت های وب سایت شما افزوده شود و از نظر امنیت وب سایت شما همیشه در وضعیت ایمن قرار گیرد .

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی