Banner
جشنواره نوروزی پروشات گرافیک تا ۷۰ درصد تخفیف ویژه شروع سال جدید
0 0
رویاهایت را لمس کن
۰۵۶-۳۲۲۰۴۴۱۰
Generate Social Media Content

تولــید محتــوای شبــکه های اجتمــاعی

خدمات گسترده پروشات گرافیک در تولید محتوا شبکه های اجتماعی کسب و کارها

چرا شبکه های اجتماعی ؟

شاید با جایگاهی که اکنون شبکه های اجتماعی در میان عموم مردم دارند و نقشی که در معرفی کسب و کارها ایفا می کنند بی معنی ترین سوالی که می توان پرسید همین باشد که چرا شبکه های اجتماعی ؟! هزاران پاسخ می توان برای این سوال ارائه کرد که مهمترین آنها را با هم مرور می کنیم ، اولین دلیل استفاده از شبکه های اجتماعی برای معرفی کسب و کار رایگان و نامحدود بودن آنهاست ! شما می توانید بدون هیچگونه محدودیتی و به رایگان هر روز و بارها محصولات ، خدمات ، برند ، کسب و کار و … خود را در شبکه های اجتماعی به مخاطبین خود معرفی کنید . شبکه های اجتماعی با جذب میلیون ها مخاطب فعال به بهترین بستر برای معرفی هرچیزی بدل شده اند اگر بازار هدف شما مردم ایران در نظر بگیرید شما در طول روز ۲۰ میلیون مخاطب آنلاین برای نمایش تبلیغات خود فقط در اینستاگرام دارید که بیش از یک ساعت از وقت خود را در این شبکه اجتماعی صرف می کنند که این حجم از مخاطب برای تمامی کسب و کارها وسوسه کننده است .

چرا تولید محتوای با کیفیت ؟
  • حال با این حجم از مخاطب سوال مهمی مطرح می شود چرا نیاز به تولید محتوای با کیفیت داریم ؟؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است همانطور که این بستر بی نظیر و جذاب برای شما بهترین مکان برای معرفی محصولات و خدمات شماست برای رقبا شما نیز شرایط یکسان است امروز کمتر کسب و کاری را می توان یافت که در شبکه های اجتماعی پایگاهی برای معرفی محصول یا خدمات نداشته باشد پس شما رقبای بسیاری در این بازار پرهیاهو دارید که تنها راه پیشی گرفتن از آنها در معرفی هرآنچه که معرفی آن برای شما اهمیت دارد تولید محتوای با کیفیت است . ما در پروشات گرافیک خدمات متعددی را برای بالا بردن کیفیت ارائه محتوا در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید با بهره گیری از آنها با شتاب زیاد از رقبا پیشی بگیرید و یکه تاز این کارزار باشید .
محتوای با کیفیت چیست ؟

محتوای با کیفیت ویژگی های فراوانی دارد اما چند ویژگی مهم آن را با هم بررسی می کنیم و به شما خواهیم گفت که پروشات گرافیک در ارائه آنها چه کمکی میتواند به شما بکند . 

  • اولین ویژگی یک محتوای با کیفیت پیامی است که آن محتوا به مخاطب منتقل می کند شما می خواهید یک سرویس و یا محصول را از طریق یک پست اینستاگرامی به مخاطبین معرفی نمایید باید بدانید که این محصول یا سرویس برای چه قشری از جامعه کاربرد دارد و عملا مخاطب محصول خود را به خوبی بشناسید ما در دوره کسب مشتری در اینستاگرام با زبانی ساده و دوستانه به شما آموزش می دهیم که چگونه باید مخاطب خود را بشناسید و نیازهای مخاطب محصول یا سرویس خود شناسایی تا با توجه به نیازهای مخاطب و به گونه ای که محتوای شما برای وی جذاب باشد تولید محتوا کنید . 
  • ویژگی دوم یه محتوای درست و حسابی گرافیک مناسب آن است ، اکثر محتواهای قابل ارائه در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام به صورت تصویر و یا ویدیو ارائه می شود در نتیجه طراحی مناسب تصاویر و ویدیوها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند . شما باید در تصاویر و یا ویدیوهایی که از طریق شبکه های اجتماعی منتشر می کنید به صورت کاملا گرافیکی و با طراحی جذاب و حرفه ای محصولات خود را به نمایش بگذارید تا در میان هزاران پست رنگ و وارنگ و متنوع نظر مخاطب محصول و یا خدمات شما را به خود جلب نماید و پیامی که می خواهید به وسیله ی این محتوا منتشر کنید به درستی به مخاطب هدف منتقل شود ما برای حل این مشکل راهکارهای متعددی ارائه نموده ایم
راه کارهای ارائه خدمات تولید محتوا به مشتریان
  1.  در اولین روش شما می توانید به صورت موردی تصویر و یا ویدیو مورد نظر خود را به پروشات گرافیک سفارش دهید تا همکاران ما با خلاقیت تمام پست مورد نظر شما را طراحی و تحویل نمایند . 
  2. در روش دوم شما می توانید با خرید بسته های تعدادی طراحی پست های شبکه های اجتماعی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید و طراحی پست ها را به صورت پکیج های گوناگون در حجم های مختلف ثبت سفارش کنید .
  3. در روش بعدی شما می توانید به صورت ماهیانه و یا سالیانه مدیریت شبکه های اجتماعی خود را به کارشناسان پروشات محول کنید در این روش به طور کلی در هزینه های شما به شدت صرفه جویی می شود و علاوه بر طراحی های گرافیکی پست ها از خدمات جانبی پکیج های زمان دار مانند جذب فالوور و مشتری ، تولید کپشن های با کیفیت و مهندسی شده ، ساخت هشتگ اختصاصی ، مدیریت تعامل با مخاطبین ، ارائه گزارش های دقیق دوره ای ، برگزاری نظر سنجی و چالش های متعدد و … نیز بهره مند شوید . 
  4. یکی دیگر از روش های ارائه خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی پروشات گرافیک طراحی قالب صفحه اینستاگرام است ،

 شما با سفارش این پکیج از یک قالب حرفه ای و کامل برای صفحه اینستاگرامی خود شامل تصویر پروفایل ، آیکون های هایلایت ، قالب لایو ، قالب لایو مشترک ، قالب مسابقه ، کاور ویدیو ، کاور IGTV ، قالب پست معمولی ، قالب پست اسلایدی ، قالب پست ترکیبی و قالب استوری را دریافت خواهید نمود که به راحتی می توانید محتوای خود را قالب های دریافتی جانمایی نمایید همچنین در این بسته ویدیو آموزشی جانمایی اطلاعات به زبان ساده نیز درج شده که به شما کمک می کند بدون هیچ دانش قبلی در زمینه کار با نرم افزارها و اپلیکیشن های گرافیکی اطلاعات خود را در قالب های دریافتی جانمایی نموده و در اینستاگرام منتشر نمایید .

ما در پروشات گرافیک همیشه به نیاز مشتریانمان فکر می کنیم و با‌ کمک دانش فنی روز در زمینه گرافیک و وب بهترین راهکارها را در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم حضور در شبکه های اجتماعی یکی از نیازهای اصلی هرکسب و کار پویا و حرفه ای است که ما با راهکارهای مختلف به مسب و کارها کمک می کنیم که به صورت حرفه ای در این بستر فعالیت کنند

روند سفارش تولید محتوا شبکه های اجتماعی

ثبت سفارش

سفارش خود را در وب سایت پروشات ثبت نموده و پیش پرداخت را می پردازید

بررسی کسب و کار

ما کسب و کار شما را برای ارائه بهترین خدمات تولید محتوا بررسی می کنیم

تولید محتوا

محتوای مورد نظر تولید و بر اساس زمان بندی مشخص منتشر می گردد

تحویل پروژه

هزینه سفارش را پرداخت می نمایید و دسترسی به فایل های پروژه برایتان ایجاد می شود

سوالات متداول

سوالاتی که مشتریان در مورد تولید محتوای شبکه های اجتماعی مطرح می کنند را بررسی کنید ممکن است پاسخ سوالهایی که در ذهن شماست را اینجا پیدا کنید

تعهد ما در انتشار پست و استوری ۲۰ پست متشکل از پست های تصویری ، ویدیویی و موشن پیکچر به همراه استوری ست با آنهاست اما کاربرانی که محتوا کافی در مورد کسب و کار ، محصولات و خدمات خود در اختیار تیم تولید محتوا پروشات گرافیک قرار می دهند تا ۳۰ پست درماه و به همراه تعداد بسیار زیادی استوری بسته به حجم محتوا ارسالی توسط تیم ما منتشر می گردد . از آنجایی که پروشات گرافیک همیشه خود را متعهد به ارائه با کیفیت ترین خدمات می داند و همچنین تداوم قراردادهای زمان دار مدیریت شبکه های اجتماعی را در دریافت بازخورد مناسب و ایجاد رشد مشهود پیج می دانیم محدودیت خاصی در تولید محتوا و انتشار آن برای مشتریان عزیز قائل نمی شویم و به صورت غیر رسمی این تعهد را می دهیم که محتوای منتشر شده توسط ما به مراتب بیشتر از حداقل میزان تعهد شده در قرارداد خواهد بود .

ما برای شفاف سازی کامل بهره وری خدمات ارائه شده هر ۱۵ روز گزارشی مفصل از اتفاقات و رویدادهای پیج به همراه آمار دقیق و واقعی بر روی جداول مختلف بر اساس متغیرهای مختلف را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم تا به درستی بتوانند عملکرد ما را تحلیل کنند همچنین در صورتی که نرخ رشد پیج در بازه ۱۵ روزه کمتر از ۵ درصد کارشناسی گردد به صورت کاملا رایگان ۱۰ روز به تاریخ پایان قرارداد مدیریت شبکه های اجتماعی شما افزوده خواهد شد.

مدت زمان قراردادهای زمان دار به صورت هرماه ۳۰ روز محاسبه می گردد و روزهای تعطیل تاثیری در عملکرد همکاران تولید محتوای ما ندارد و پست های مربوط به روزهای تعطیل و تعطیلات رسمی تقویم شمسی در روزهای پیشین آماده و در زمان مقرر منتشر می گردد

از آنجایی که پیج هر کسب و کار در مورد محصولات ، خدمات و مطالب تخصصی همان پیج است پاسخگویی به پیام های خصوصی ارسال در دایرکت به عهده کارفرماست همچنین محتوای خام در مورد محصولات ، خدمات و …. باید توسط کارفرما از طریق بخش ارسال محتوا حساب کاربری سامانه پشتیبانی پروشات برای کارشناسان تیم تولید محتوا پروشات گرافیک ارسال گردد تا طراحان ما به صورت حرفه ای از آنها در طراحی محتوای پیج استفاده نمایند .

تعداد ۳۰ عدد آیکون هایلایت تعهد شده که در صورت تمایل و درخواست مشتری طراحی و تحویل می گردد