Billboard Design

طـــــراحـــــی تابلــــــو وبیلـــــــبورد

ویدیو معرفی

مشاهده ویدیوبیلبورد و تابلو به بزرگ ترین ابزار برای اطلاع رسانی هستند البته از نظر ابعاد ! یک فروشگاه ، شرکت و یا سازمان نیاز دارد تا با نصب تابلو در ابعادی که برای عابرین به راحتی قابل رویت باشد حضور خود و فعالیت خود را اطلاع رسانی کند . تابلو باید به گونه ای طراحی و پیاده سازی شود که با نگاهی کوتاه فعالیت شما را به درستی به افرادی که در حال تردد هستند اطلاع رسانی کند . این هنر و تخصص طراح است که خواسته شما را در کنار هویت کسب و کارتان به خوبی بر روی تابلو شما پیاده سازی نماید .
یکی از شناخته شده ترین و پر مخاطب ترین ابزارهای تبلیغاتی بیلبورد ها هستند . بیلبورد ها همانطور که در ابتدا بیان کردیم بزرگترین ابزار تبلیغاتی هستند که در صورت اجرا و طراحی صحیح هیچ رهگذری نمی تواند نسبت به آن بی تفاوت باشد و قطعا اطلاعات کسب و کار شما را به مخاطب انتقال میدهد . تیم طراحی پروشات گرافیک قطعا بهترین طراحی تبلیغاتی بیلبورد و تابلو را برای شما اجرا می نمایند تا بالاترین بهره برداری را از سرمایه گذاری خود در تبلیغات محیطی انجام دهید.


لیست قیمت خدمات طراحی تابلو و بیلبورد

آخرین بروزرسانی تعرفه خدمات پروشات گرافیک در تاریخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته و تا زمان به روزرسانی بعدی معتبر می باشد .
نام خدماتتوضیحاتمدت زمان اجراتعداد اتود اولیهتعرفه (تومان)
طراحی بیلبورد تبلیغاتیایده پردازی و طراحی تبلیغات محیطی۷ روز کاری۲ مورد۲۵۰۰۰۰۰ تومان
طراحی اسپیس تبلیغاتیایده پردازی و طراحی تبلیغات محیطی۵ روز کاری۲ مورد۱۳۰۰۰۰۰ تومان
طراحی بیلبورد اطلاع رسانی----۵ روز کاری۱ مورد۱۰۰۰۰۰۰ تومان
طراحی اسپیس اطلاع رسانی----۴ روز کاری۱ مورد۶۰۰۰۰۰ تومان
طراحی تابلو فروشگاهی خارجی (outdoor)ایده پردازی و طراحی۵ روز کاری۲ مورد۱۳۰۰۰۰۰ تومان
طراحی تابلو فروشگاهی داخلی (indoor)ایده پردازی و طراحی۵ روز کاری۲ مورد۱۰۰۰۰۰۰ تومان

نمــــونه کـــــارها

برخی از نمونه کارهای طراحی ست اداری پروشات گرافیک

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی