Flyer Design

طـــــراحـــــی تراکــــــــت

ویدیو معرفی

مشاهده ویدیو


تراکت یکی از ارزان ترین بسترهای تبلیغاتی است که این مهم امکان استفاده از این ابزار تبلیغاتی را برای عموم مردم و کسب و کارهای کوچک ایجاد می نماید البته که کسب و کارهای بزرگ و حتی در بسترهای بزرگ نیز از خیر استفاده از این ابزار تبلیغاتی نمی گذرند ، همانطور که همه ایرانیان حتما تراکت های ایرانسل را با رنگ و لعاب زرد رنگ زیبای آن حداقل یکبار دیده اند . تراکت می توانید حجم قابل توجهی از مطالب تبلیغاتی و اطلاع رسانی را در کنار تصویر به کمک طراحی گرافیک جذاب به دست مخاطب نهایی و مصرف کننده محصولات و خدمات شما برساند . ما در تیم پروشات گرافیک به شما این اطمینان را می دهیم که تراکت های جذاب و خلاقانه متناسب با کسب و کار شما طراحی و تولید نماییم تا سبب رونق مستقیم کسب و کار شما گردد


لیست قیمت خدمات طراحی تراکت

آخرین بروزرسانی تعرفه خدمات پروشات گرافیک در تاریخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته و تا زمان به روزرسانی بعدی معتبر می باشد .
نام خدماتتوضیحاتمدت زمان اجراتعداد اتود اولیهتعرفه (تومان)
طراحی تراکت یکرویک برگ در ابعاد حداکثر A4 ۵ روز کاری۲ مورد۴۵۰۰۰۰ تومان
طراحی تراکت دورویک برگ در ابعاد حداکثر A4 ۵ روز کاری۲ مورد۶۵۰۰۰۰ تومان
طراحی تراکت با تیغ خلاقانهیک برگ در ابعاد سفارشی با برش های سفارشی و خلاقانه۸ روز کاری۲ مورد۸۵۰۰۰۰ تومان

نمــــونه کـــــارها

برخی از نمونه کارهای طراحی ست اداری پروشات گرافیک

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی