Educational Website Design

طـــراحـــی وب ســـایــت آموزشـــی

ویدیو معرفی

مشاهده ویدیو


در دنیای فناوری اطلاعات و وب سایت های متعدد همیشه نگاه ویژه ای به بحث آموزش و بسترهای آموزش آنلاین و مجازی وجود داشته . ما در پروشات گرافیک سالهاست بر روی سامانه های آموزش آنلاین و مجازی سرمایه گذاری ویژه انجام دادیم و اکنون امکان ارائه سامانه آموزش آنلاین پیشرفته با کلیه امکانات آموزشی مورد نیاز را دارا هستیم . شما می توانید با سفارش طراحی سامانه آموزشی خود به پروشات گرافیک تجربه چندین ساله ما را به همراه داشته باشید .

چرا خدمات طراحی وب سایت آموزشی پروشات گرافیک ؟

مزایای ما را بررسی کنید تا با اطمینان خاطر سفارش طراحی وب سایت آموزشی خود را ثبت نمایید .افزونه و قالب های اورجینال

ما در طراحی وب سایت شما از افزونه ها و قالب های اورجینال استفاده می کنیم ، در نتیجه به صورت مادام العمر از بروزرسانی های قالب ها و افزونه ها بهره مند خواهید شد و همچنین به تمامی قابلیت های افزونه ها دسترسی خواهید داشت .
همچنین در بازه پشتیبانی و در صورت تمدید پشتیبانی به صورت مادام العمر تیم پشتیبانی پروشات گرافیک در صورت آپدیت شدن افزونه ها و قالب های خارجی نسخه های اورجینال ترجمه شده توسط تیم پروشات گرافیک را بر روی وب سایت شما به روزرسانی می نمایند ، این مهم سبب می شود تا هر روز به قابلیت های وب سایت شما افزوده شود و از نظر امنیت وب سایت شما همیشه در وضعیت ایمن قرار گیرد .

لیست قیمت خدمات طراحی وب سایت آموزشی

آخرین بروزرسانی تعرفه خدمات پروشات گرافیک در تاریخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته و تا زمان به روزرسانی بعدی معتبر می باشد .
نام خدماتتوضیحاتمدت زمان اجراتعرفه (تومان)
طراحی فروشگاه محصولات آموزشی مجازیامکان فروش ویدیوها و آموزش های آنلاین۲۵ روز کاریتماس بگیرید
طراحی فروشگاه محصولات آموزشی فیزیکیامکان فروش هرگونه محصول آموزشی فیزیکی۲۵ روز کاریتماس بگیرید
طراحی وب سایت مجتمع های آموزشی و مدارسسامانه خدمات دانش آموزش و دانشجویی به همراه بستر آموزش آنلاین۴۵ روز کاریتماس بگیرید
طراحی وب سایت آموزش آنلاینامکان برگزاری دوره ها و آزمون های آنلاین۴۵ روز کاریتماس بگیرید

نمــــونه کـــــارها

برخی از نمونه کارهای طراحی لوگو و آیکون پروشات گرافیک

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی