Stationary Set Design

طـــــراحـــــی ســـــــت اداری

ویدیو معرفی

مشاهده ویدیو


ست اداری از مجموعه اوراق اداری شامل سربرگ ، پاکت ، کارت ویزیت و .... تشکیل می شود که طراحی و ساختاری یکپارچه و یکسان داشته باشند ، ست اداری در روند کاری و نامه نگاری های اداری شما نشان دهنده شخصیت تجاری و اداری سازمان و یا شرکت شماست . مخاطبین نامه نگاری های شما پیش از آنکه به نامه شما را مطالعه کنند و یا به محتوای آن توجه کنند از ظاهر مجموعه ست اداری شما به شخصیت کسب و کار شما پی میبرند و این مهم به شدت بر نحوه برخورد مخاطبین با مجموعه شما موثر است . ست اداری می تواند شامل : سربرگ A4 , A5 , A6 ، پاکت نامه ( ملخی ) ، پاکت A3 , A4 , A5 ، کاغذ یادداشت ، پاکت و لیبل سی دی و فولدر ( پوشه ) باشد که به صورتی یکپارچه و بسته به نیاز شما طراحی و چاپ می گردد . ما در مجموعه پروشات با تکیه بر دانش طراحان گروه طراحان پروشات گرافیک پس از کارشناسی و آشنایی کامل با مجموعه شما نسبت به طراحی و تولید ست اداری شما اقدام می نماییم.


لیست قیمت خدمات طراحی ست اداری

آخرین بروزرسانی تعرفه خدمات پروشات گرافیک در تاریخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته و تا زمان به روزرسانی بعدی معتبر می باشد .
نام خدماتتوضیحاتمدت زمان اجراتعداد اتود اولیهتعرفه (تومان)
طراحی ست اداری حرفه ایمتشکل از سربرگ ، پاکت نامه (ملخی) ، پاکت A4,A5
برگ یادداشت ، فولدر (پوشه) ، لیبل سی دی ، کارت ویزیت ، لوگو ترکیبی
۱۴ روز کاری۲ مورد۳۵۰۰۰۰۰ تومان
طراحی ست اداری اقتصادیمتشکل از سربرگ ، پاکت نامه (ملخی) ، پاکت A4,A5 ، برگ یادداشت ، فولدر (پوشه) ، کارت ویزیت۱۲ روز کاری۲ مورد۲۲۰۰۰۰۰ تومان
طراحی ست اداری مینیمالمتشکل از سربرگ ، پاکت نامه (ملخی) ، برگ یادداشت ، کارت ویزیت۸ روز کاری۲ مورد۱۲۰۰۰۰۰ تومان
طراحی سربرگمتشکل از سربرگ A4 و A5۵ روز کاری۱ مجموعه۷۰۰۰۰۰ تومان

نمــــونه کـــــارها

برخی از نمونه کارهای طراحی ست اداری پروشات گرافیک

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی