Ecommerce Website Design

طـــــراحـــــی فروشـــــگاه آنـــــــلاین

ویدیو معرفی

مشاهده ویدیو


پروشات گرافیک با سال ها تجربه در زمینه طراحی فروشگاه آنلاین بهترین و جامع ترین خدمات را در این زمینه به مشتریان خود ارائه می کند ، تیم طراحی وب پروشات گرافیک با همراهی طراحان گرافیک مجموعه بهترین رابط کاربری را در بستر فروشگاه آنلاین به شما ارائه می کنند تا کاربران شما بهترین تجربه کاربری را در فروشگاه شما داشته باشند و از آنجایی که تیم پروشات خود در زمینه تولید و ترجمه افزونه های وردپرس فعالیت می کند هیچ محدودیتی در زمینه پیاده سازی وب سایت های شما در پروشات گرافیک وجود ندارد.
فروشگاه های آنلاین امکان ارائه محصولات شما به میلیون ها نفر را بدون هزینه های دپو و نگهداری محصولات ، هزینه های اجاره و یا خرید ملک فروشگاه ، هزینه های دکوراسیون ، هزینه های تامین و نگهداری محصولات و .... فراهم می سازند . شما با پرداخت هزینه ای بسیار اندک ویترینی رو به تمام مردم دنیا برای خود ایجاد می کنید که روز به روز احساس نیاز به آن در جامعه در حال پیشرفت است .

چرا خدمات طراحی فروشگاه آنلاین پروشات گرافیک ؟

مزایای ما را بررسی کنید تا با اطمینان خاطر سفارش طراحی فروشگاه آنلاین خود را ثبت نمایید .افزونه و قالب های اورجینال

ما در طراحی وب سایت شما از افزونه ها و قالب های اورجینال استفاده می کنیم ، در نتیجه به صورت مادام العمر از بروزرسانی های قالب ها و افزونه ها بهره مند خواهید شد و همچنین به تمامی قابلیت های افزونه ها دسترسی خواهید داشت .
همچنین در بازه پشتیبانی و در صورت تمدید پشتیبانی به صورت مادام العمر تیم پشتیبانی پروشات گرافیک در صورت آپدیت شدن افزونه ها و قالب های خارجی نسخه های اورجینال ترجمه شده توسط تیم پروشات گرافیک را بر روی وب سایت شما به روزرسانی می نمایند ، این مهم سبب می شود تا هر روز به قابلیت های وب سایت شما افزوده شود و از نظر امنیت وب سایت شما همیشه در وضعیت ایمن قرار گیرد .


خدمات سئو حرفه ای

ما بر روی هر بسته طراحی وب سایت ۳ ماه اشتراک بسته مدیریت سئو وب سایت اختصاصی رایگان به شما تقدیم می کنیم . که سبب می شود محتوای اولیه فروشگاه اینترنتی شما کاملا سئو شده و توسط موتورهای جستجو ایندکس شود.
همچنین در زمان پایان بسته سئو اختصاصی ابزارهای حرفه ای آنالیز و مدیریت سئو وب سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید در ادامه مسیر وب سایت خود را از نظر سئو بهینه نمایید . ما در پروشات گرافیک ویدیو های آموزشی اختصاصی مورد نیاز وب سایت های طراحی شده توسط مجموعه تولید نموده ایم که به کمک این آموزش ها که بخش عمده ای از آن به مدیریت سئو اختصاص یافته می توانید همیشه در صفحه اول گوگل باقی بمانید .


آموزش کامل مدیریت فروشگاه

با سفارش فروشگاه آنلاین خود به پروشات گرافیک نگران مدیریت وب سایت خود نباشید ! صفر تا صد مدیریت فروشگاه آنلاین شما توسط همکاران ما به شما آموزش داده خواهد شد . همچنین در صورتی که محل زندگی و فعالیت شما خارج از شهر بیرجند است با سفارش فروشگاه آنلاین خود به پروشات گرافیک به دانشنامه و دوره های آموزشی ما به صورت نامحدود دسترسی خواهید داشت.
ما در آموزشگاه پروشات صفر تا صد مدیریت وب سایت و فروشگاه آنلاین را به شما آموزش داده ایم همچنین در کنار این ویدیوها آموزش های رشد و مدیریت کسب و کار آنلاین ، آموزش های مدیریت صفحات شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام ، ویدیوهای طراحی به زبان ساده جهت مدیریت وب سایت و فروشگاه آنلاین شما در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید به راحتی و بدون صرف هزینه اضافه کسب و کار آنلاین خود را مدیریت کنید.


لیست قیمت خدمات طراحی فروشگاه آنلاین

آخرین بروزرسانی تعرفه خدمات پروشات گرافیک در تاریخ ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته و تا زمان به روزرسانی بعدی معتبر می باشد .
نام خدماتتوضیحاتمدت زمان اجراتعرفه (تومان)
طراحی فروشگاه آنلاینطراحی فروشگاه با امکان فروش بی نهایت محصول در سطح کشور و جهان۲۵ روز کاری۱۲۰۰۰۰۰۰ تومان
طراحی فروشگاه فایلطراحی فروشگاه با امکان فروش انواع فایل های دانلودی۲۵ روز کاری۹۰۰۰۰۰۰ تومان
طراحی هایپرمارکت آنلاینطراحی فروشگاه با امکان عرضه محلی محصولات مصرفی و ...۴۵ روز کاری۱۴۰۰۰۰۰۰ تومان

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی