Ecommerce Website Design

طـــــراحـــــی فروشـــــگاه آنـــــــلاین

ویدیو معرفی

مشاهده ویدیو


پروشات گرافیک با سال ها تجربه در زمینه طراحی فروشگاه آنلاین بهترین و جامع ترین خدمات را در این زمینه به مشتریان خود ارائه می کند ، تیم طراحی وب پروشات گرافیک با همراهی طراحان گرافیک مجموعه بهترین رابط کاربری را در بستر فروشگاه آنلاین به شما ارائه می کنند تا کاربران شما بهترین تجربه کاربری را در فروشگاه شما داشته باشند و از آنجایی که تیم پروشات خود در زمینه تولید و ترجمه افزونه های وردپرس فعالیت می کند هیچ محدودیتی در زمینه پیاده سازی وب سایت های شما در پروشات گرافیک وجود ندارد.
فروشگاه های آنلاین امکان ارائه محصولات شما به میلیون ها نفر را بدون هزینه های دپو و نگهداری محصولات ، هزینه های اجاره و یا خرید ملک فروشگاه ، هزینه های دکوراسیون ، هزینه های تامین و نگهداری محصولات و .... فراهم می سازند . شما با پرداخت هزینه ای بسیار اندک ویترینی رو به تمام مردم دنیا برای خود ایجاد می کنید که روز به روز احساس نیاز به آن در جامعه در حال پیشرفت است .

چرا خدمات طراحی فروشگاه آنلاین پروشات گرافیک ؟

مزایای ما را بررسی کنید تا با اطمینان خاطر سفارش طراحی فروشگاه آنلاین خود را ثبت نمایید .افزونه و قالب های اورجینال

ما در طراحی وب سایت شما از افزونه ها و قالب های اورجینال استفاده می کنیم ، در نتیجه به صورت مادام العمر از بروزرسانی های قالب ها و افزونه ها بهره مند خواهید شد و همچنین به تمامی قابلیت های افزونه ها دسترسی خواهید داشت .
همچنین در بازه پشتیبانی و در صورت تمدید پشتیبانی به صورت مادام العمر تیم پشتیبانی پروشات گرافیک در صورت آپدیت شدن افزونه ها و قالب های خارجی نسخه های اورجینال ترجمه شده توسط تیم پروشات گرافیک را بر روی وب سایت شما به روزرسانی می نمایند ، این مهم سبب می شود تا هر روز به قابلیت های وب سایت شما افزوده شود و از نظر امنیت وب سایت شما همیشه در وضعیت ایمن قرار گیرد .

لیست قیمت خدمات طراحی فروشگاه آنلاین

آخرین بروزرسانی تعرفه خدمات پروشات گرافیک در تاریخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته و تا زمان به روزرسانی بعدی معتبر می باشد .
نام خدماتتوضیحاتمدت زمان اجراتعرفه (تومان)
طراحی فروشگاه آنلاینطراحی فروشگاه با امکان فروش بی نهایت محصول در سطح کشور و جهان۲۵ روز کاری۸۵۰۰۰۰۰ تومان
طراحی فروشگاه فایلطراحی فروشگاه با امکان فروش انواع فایل های دانلودی۲۵ روز کاری۷۰۰۰۰۰۰ تومان
طراحی هایپرمارکت آنلاینطراحی فروشگاه با امکان عرضه محلی محصولات مصرفی و ...۴۵ روز کاری۱۱۰۰۰۰۰۰ تومان

نمــــونه کـــــارها

برخی از نمونه کارهای طراحی لوگو و آیکون پروشات گرافیک

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی