Website Design

طـــــراحـــــی وب ســـــایــت

ویدیو معرفی

مشاهده ویدیو


پروشات گرافیک با سال ها تجربه در زمینه طراحی وب سایت بهترین و جامع ترین خدمات را در این زمینه به مشتریان خود ارائه می کند ، تیم طراحی وب پروشات گرافیک با همراهی طراحان گرافیک مجموعه بهترین رابط کاربری را در بستر آنلاین به شما ارائه می کنند تا کاربران شما بهترین تجربه کاربری را در وب سایت شما داشته باشند و از آنجایی که تیم پروشات خود در زمینه تولید و ترجمه افزونه های وردپرس فعالیت می کند هیچ محدودیتی در زمینه پیاده سازی وب سایت های شما در پروشات گرافیک وجود ندارد.

Co-Website-Package-Product-Wide-Label
Booking-Website-Product-Wide-Label
News-Website-Product-Wide-Label
personal-Website-Product-Wide-Labelافزونه و قالب های اورجینال

ما در طراحی وب سایت شما از افزونه ها و قالب های اورجینال استفاده می کنیم ، در نتیجه به صورت مادام العمر از بروزرسانی های قالب ها و افزونه ها بهره مند خواهید شد و همچنین به تمامی قابلیت های افزونه ها دسترسی خواهید داشت .
همچنین در بازه پشتیبانی و در صورت تمدید پشتیبانی به صورت مادام العمر تیم پشتیبانی پروشات گرافیک در صورت آپدیت شدن افزونه ها و قالب های خارجی نسخه های اورجینال ترجمه شده توسط تیم پروشات گرافیک را بر روی وب سایت شما به روزرسانی می نمایند ، این مهم سبب می شود تا هر روز به قابلیت های وب سایت شما افزوده شود و از نظر امنیت وب سایت شما همیشه در وضعیت ایمن قرار گیرد .


طراحی صد درصد رسپانسیو

وب سایت های طراحی شده توسط پروشات گرافیک به صورت ۱۰۰ درصد رسپانسیو ارائه می شوند به گونه ای که مطالب و صفحات وب سایت شما در تمامی دستگاه های الکترونیکی هوشمند با چیدمان صحیح و اختصاصی همان دستگاه نمایش داده می شوند . کاربران وب سایت شما می توانند به راحتی وب سایت شما را در دسکتاپ ، تلفن های هوشمند ، تبلت ، تلویزیون های هوشمند و .... مشاهده و از خدمات شما استفاده نمایند.
همچنین با ارائه نسخه PWA وب سایت شما امکان نصب وب سایت در دستگاه های مختلف وجود دارد به گونه ای که کابران می توانند وب سایت شما را همانند یک نرم افزار و یا اپلیکیشن به لیست اپلیکیشن های دستگاه هوشمند خود بیافزایند و به راحتی به محتوای وب سایت شما دسترسی داشته باشند .

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی