Ui - UX Design

طـــــراحـــــی Ui - UX

ویدیو معرفی

مشاهده ویدیو


UI مخفف عبارت User Interface Design به معنای طراحی رابط کاربری است. در واقع UI طراحی بخشی از وب‌سایت یا اپلیکیشن است که کاربر آن را مشاهده می‌کند و بیشتر به جنبه‌ی گرافیکی موضوع می‌پردازد. اینکه ظاهر هر بخش به چه صورت باشد تا جلوه‌ی مناسبی به وب‌سایت دهد را طراح بخش UI مشخص می‌کند.
UX مخفف عبارت User Experience Design به معنای طراحی تجربه‌ی کاربری است. به احساسات و راحتی کاربر حین کار کردن با اجزای مختلف سایت گفته می‌شود و جوانب تعامل کاربر را با هر بخش در نظر می‌گیرد. اینکه وب‌سایت ما طوری طراحی شده باشد که هر بخش به راحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد و برای کار کردن با هر قسمت آسودگی و راحتی کاربر در نظر گرفته شود اینها مسائلی از طراحی UX‌ هستند.
ما در پروشات گرافیک با طراحی حرفه ای رابط کاربری وب سایت ، اپلیکیشن و یا نرم افزار شما کمک می کنیم تا کاربران شما بهترین تجربه کاربری را در استفاده از وب سایت یا اپلیکیشن شما داشته باشند .


لیست قیمت خدمات طراحی Ui - UX

آخرین بروزرسانی تعرفه خدمات پروشات گرافیک در تاریخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته و تا زمان به روزرسانی بعدی معتبر می باشد .
نام خدماتتوضیحاتمدت زمان اجراتعداد اتود اولیهتعرفه (تومان)
طراحی رابط کاربری اپلیکیشنحداکثر ۲۰ صفحه۱۵ روز کاری۱ مورد۳۵۰۰۰۰۰ تومان
طراحی رابط کاربری وب سایتحداکثر ۱۵ صفحه۱۵ روز کاری۱ مورد۴۵۰۰۰۰۰ تومان
طراحی رابط کاربری نرم افزار ویندوز یا مکحداکثر ۱۵ صفحه۱۵ روز کاری۱ مورد۴۵۰۰۰۰۰ تومان
طراحی Ui Kitکیت کامل آبجکت های وب سایت یا اپلیکیشن۱۰ روز کاری۱ مورد۲۰۰۰۰۰۰ تومان

نمــــونه کـــــارها

برخی از نمونه کارهای طراحی لوگو و آیکون پروشات گرافیک

چیــزی که به دنبــال آن هستــید پیــدا نکــردید ؟

موضوع یا خدماتی که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید ؟ کارشناسان ما در ساعات کاری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما در مورد خدمات و محصولاتمان هستند . از طریق شماره تماس ۰۵۶۳۲۲۰۴۴۱۰ با ما در ارتباط باشید .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی