FAQ

جــــواب ســــوالات خــــود را جستــــجو کنـــــید

عمــــومی

سوالات عمومی در مورد خدمات و محصولات
1خدمات پروشات گرافیک در کدام مناطق کشور قابل ارائه می باشد ؟
جواب : تقریبا تمامی خدمات پرپشات گرافیک در کل ایران قابل ارائه می باشد اما برای ارائه بهتر خدمات سراسری در کلیه استان های کشور تصمیمات ویژه ای اتخاذ شده است که ارائه خدمات را به هم میهنان عزیزآسان تر نمایید ، که می توانید با مراجعه به صفحه شرایط ارائه خدمات این شرایط ویژه را مورد بررسی قرار دهید .
2پروشات گرافیک به طور کلی چه خدماتی را ارائه می نماید ؟
پروشات گرافیک خدمات طراحی ، چاپ ، تبلیغات ، مشاوره تبلیغاتی ، طراحی وب ، تولید محتوا ، خدمات فیلم برداری و تصویر برداری ، خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی و سوشال مارکتینگ ، میزبانی وب ، ارائه خطوط و سامانه پیام کوتاه ، طراحی و تولید بسته بندی ، موشن گرافیک ، خدمات ثبت برند ، خدمات فروش آنلاین کالاهای فیزیکی و فایل های گرافیکی را ارائه می نماید.

طراحـــی گرافـــیک

سوالات مربوط به خدمات طراحی گرافیک
1آیا فایل لایه باز طراحی به مشتری تحویل داده می شود ؟
جواب : خیر مشتری خدمات طراحی گرافیکی صاحب امتیاز اثر نهایی که تایید می نماید می باشد و هیچ مالکیتی بر روی آبجکت های به کار رفته در طرح دارا نمی باشد لذا فایل لایه باز طراحی متعلق به طراح اثر است ، اما در شرایطی که مشتری تاکید بر دریافت فایل لایه باز دارد با پرداخت ۱۰۰ درصد هزینه اضافه فایل لایه باز را دریافت نماید .
2آیا امکان ویرایش طرح هایی که قبلا سفارش داده شده ، تایید و تحویل گردیده وجود دارد یا خیر ؟
بله با پرداخت ۲۰ درصد هزینه طراحی آیتم مورد نظر بر اساس تعرفه بروز پروشات گرافیک این امکان وجود دارد
3پروشات گرافیک تا چه مدت فایل های لایه باز سفارشات را در آرشیو خود نگاه می دارد ؟
با توجه به بالا رفتن هزینه های تامین سخت افزار های ذخیره سازی اطلاعات ، فایل های آرشیو شده لایه باز به مدت ۳ سال بر روی آرشیو پروشات گرافیک نگهداری می گردد اما ما برای دسترسی حداکثری به طراحی های نگهداری شده فایل های لایه بسته طراحی های انجام شده را به مذت ۱۰ سال نگهداری می نماییم
4مدت زمان اجرای پروژه های طراحی چقدر است ؟
ما در پروشات گرافیک ۲ مدل زمان بندی متغیر برای سفارشات داریم ۱ - سفارش در زمان معمولی که زمان اجرای هر سفارش در صفحه سفارش گیری آن خدمات درج گردیده . مدل دوم زمان بندی فوری یا وی آی پی است که با پرداخت هزینه مازاد توسط مشتری ۴۰ درصد از زمان معولی اجرا پروژه کسر و سفارش شما زودتر تحویل می گردد که مدت زمان وی آی پی هر مورد از خدمات در فرم سفارش گیری آن درج شده و قابل سفارش است.

کمپــین های تبلیـــغاتی

سوالات مربوط به کمپین های تبلیغاتی
1تیم پروشات گرافیک چگونه کمپین تبلیغاتی من را برنامه ریزی می کند ؟
کارشناسان پروشات گرافیک پس از بررسی مخاطب و بازار هدف محصول یا خدمات شما بر اساس بودجه ای که برای بازه زمانی مشخص تایین کرده اید برنامه ریزی را به گونه ای که واقعا موثر باشد و از هزینه ای که برای کمپین تبلیغاتی سرمایه گذاری می کنید بیشترین بازخورد را دریافت کنید برنامه ریزی می کند و تا پایان تبلیغاتی به عنوان حامی ، مشاور و یا مجری کمپین به انتخاب شما در کنارتان می ایستد.
2حداقل هزینه سرمایه گذاری برای کمپین تبلیغاتی چقدر است ؟
ما بر اساس سایز کسب و کار ، گستردگی بازار هدف ، وضعیت تبلیغات رقبا ، موقعیت جغرافیایی شما و دیگر موالفه های موثر بر کمپین تبلیغاتی شما میزان بودجه تبلیغاتی مناسب برای کسب و کار شما را محاسبه می نماییم ، اما در صورت تمایل شما با هر مبلغی که شما مایل به پرداخت باشید امکان برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی وجود دارد .

 
JOIN TO US

از تــازه هــا در پروشــات مطلــع شــوید

سامانه پشتیبانی