Banner
جشنواره نوروزی پروشات گرافیک تا ۷۰ درصد تخفیف ویژه شروع سال جدید
0 0
رویاهایت را لمس کن
۰۵۶-۳۲۲۰۴۴۱۰
Logo Design Service

طراحــی لــوگــو و آیکــون

۲۰ درصد تخفیف طراحی لوگو در جشنواره بهاری ویژه مشتریان جدید پروشات گرافیک

چرا به طراحی لوگو نیاز داریم ؟

امروزه با مدرنیزه شدن کسب و کارها و روش های اطلاع رسانی هویت بصری برندها از اهمیت ویژه ای برخوردار شده ، بیشترین سهم در هویت بصری هر کسب و کار موفقی را آبجکت های گرافیکی تشکیل میدهند به گونه ای که تمامی مجموعه هایی که در جامعه امروزی به هر شکلی فعالیتی انجام میدهند باید برای جلب توجه مخاطب و بازار هدف جلوه بصری ویژه ای به عنوان هویت بصری از خود به نمایش بگذارند ، لوگو از این رو اهمیت پیدا می کند که تمامی آبجکت های گرافیکی و جلوه های بصری کسب و کارها در زمان طراحی به گونه ای از لوگو که اولین المان گرافیکی کسب و کار است برداشت می شود . پس شما برای اینکه در مسیر درست گرافیک در کسب و کار و یا فعالیت سازمانی خود قرار گیرید باید لوگو خلاقانه و حرفه ای داشته باشید ، هرچه بهتر و بیشتر روی این المان حساس گرافیکی سرمایه گذاری نمایید در ادامه راه نتیجه بهتری در زمینه هویت بصری کسب و کار خود خواهید گرفت .

نکاتی و ویژگی های یک لوگو موفق چیست ؟
  • اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنم این است که به هیچ عنوان کپی نکنید و یا از طراح نخواهید لوگو شما را مشابه لوگو یک برند شناخته شده طراحی نماید ، این کار بزرگترین لطمه را به کسب و کار نوپا شما میزند . با کپی برداری یا مشابه سازی لوگو مجموعه ای دیگر هیچ وقت برند شما هویت خود را در میان مخاطب به دست نخواهد آورد و در بهترین حالت شما یک کپی با کیفیت از برند مذکور خواهید بود . 
  • نکته بعدی که بسیار با اهمیت است این است که در طراحی لوگو عجله نکنید درست است لوگو از نظر مدت زمان پیاده سازی گرافیکی از یک تراکت هم زمان کمتری می برد اما پیش نیاز یک لوگو موفق و حرفه ای ایده پردازی است . ما در پروشات گرافیک تمام لوگوهای سفارش گرفته شده را در اتاق فکر به اشتراک می گذاریم تا نتیجه کار لوگویی خلاقانه و ویژه باشد . 
  • از شلوغ کردن لوگو بپرهیزید ، لوگو المانی گرافیکی است که طی چند ثانیه حرف خود را با مخاطب شما مطرح می کند و کمتر پیش می آید که مخاطبین برای بررسی و فهمیدن یک لوگو مکث کرده با دقت تمامی جزئیات آن را مورد بررسی قرار دهند . لوگو ها باید در عین سادگی اصلی ترین مفاهیم را در کنار عنوان و نامی که پشت آنها هست به مخاطب نمایش دهد پس شلوغی لوگو و استفاده از المان های نوشتاری توضیحی ، رنگ بندی شلوغ و غیر متمرکز سبب ناخوانایی و یا بدخوانایی لوگو شما خواهد شد .
انواع لوگو

کتاب های مختلف اسامی مختلفی را به لوگو ها اختصاص می دهند که گاها برای عموم مردم قابل درک نیست و برای فهمیدن آنها باید اطلاعاتی را کسب کنید که شاید برای شما کاربردی نداشته باشند ما در پروشات گرافیک لوگو را در ۳ دسته طبقه بندی می کنیم 

نوع اول تایپوگرافی 

لوگوهای تایپوگرافی محوریت اصلی و تمرکز آنها بر روی سبک خواص نوشته یا عنوان برند است که در قالب فونت یا تایپوگرافی خاص طراحی می گردد برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله مربوط به این لوگو را در اینجا مطالعه بفرمایید

نوع دوم آیکون دیزاین 

لوگوهای آیکون دیزاین محوریت اصلی و تمرکز آنها بر روی طراحی آیکون یا نمادی خلاقانه و اختصاصی است که ماهیت و ویژگی های مهم کسب و کار شما را در خود جای داده برای آشنایی بیشتر با این سبک طراحی لوگو نیز می توانید این مقاله را مطالعه فرمایید .

نوع سوم لوگو ترکیبی 

لوگو ترکیبی از ترکیب دو لوگو تایپوگرافی و آیکون دیزاین حاصل می گردد . شما با سفارش لوگو ترکیبی یک آیکون خلاقانه که معرف ویژگی های اصلی کسب و کار شماست را در کنار تایپوگرافی اختصاصی در اختیار خواهید داشت و از فواید هر دو آنها بسته به موقعیت های مختلف بهره خواهید برد 

روند سفارش و طراحی لوگو و آیکون

ثبت سفارش

سفارش خود را در وب سایت پروشات ثبت نموده و پیش پرداخت را می پردازید

اتود های اولیه

اتودهای اولیه مشاهده و انتخاب می نمایید و تغییرات درخواستی خود را مطرح می کنید

تایید نهایی

تغییرات درخواستی شما را اعمال نموده ایم و کافی است طرح نهایی را تایید نمایید

تحویل پروژه

هزینه سفارش را پرداخت می نمایید و دسترسی به فایل های پروژه برایتان ایجاد می شود

سوالات متداول

سوالاتی که مشتریان در مورد طراحی لوگو مطرح می کنند را بررسی کنید ممکن است پاسخ سوالهایی که در ذهن شماست را اینجا پیدا کنید

تحویل اتودهای اولیه جهت بررسی به مشتری حداکثر طی ۸ روز آماده می شود . اما پس از ارائه اتودهای اولیه به ازای هر مرحله درخواست تغییرات توسط مشتری ۳ روز به این زمان اضافه خواهد شد تا زمانی که لوگو مورد تایید مشتری باشد . پس از تایید نهایی اتودهای ارائه شده لوگو طی یک روز کاری آماده تحویل می گردد.

ما برای جلب اعتماد شما هزینه طراحی را طی ۲ مرحله ۵۰ درصد به عنوان پیش پرداخت و ۵۰ درصد در زمان تحویل کار از شما دریافت خواهیم نمود . برای هزینه های طراحی بالای ۱۰۰۰۰۰۰ تومان نیز می توانید از امکان پرداخت اقساطی استفاده نمایید که شرایط آن درمی توانید اینجا مطالعه فرمایید . در ضمن ما برای مشتریانی کل هزینه طراحی را نقدا در زمان عقد قرارداد پرداخت نمایند تخفیف ویژه ۶ درصدی در نظر گرفته ایم که از مجموع فاکتور آنها کسر می گردد.

لوگو مورد سفارش بسته به درخواست شما در فرمت های jpg,png,eps,ai,psd,pdf,cdi قابل ارسال است و بابت درخواست فرمت های مختلف هزینه ای از شما دریافت نمی شود

خیر مالکیت معنوی اتودهای رد شده متعلق به پروشات گرافیک است و در صورت هرگونه اشتفاده از آنها بر اساس قرارداد مشمول جریمه خواهید شد .

بله ما برای کلیه طراحی های انجام شده به درخواست مشتری گواهینامه مالکیت طرح صادر می نماییم که می توانید از آن برای اثبات مالکیت طرح استفاده نمایید .

بله تیم حقوقی پروشات گرافیک به درخواست شما برند و لوگو شما ثبت می نمایند که این مورد مستلزم پرداخت هزینه ثبت برند و ارائه مدارک مورد نیاز است ، در صورت تمایل می توانید از اینجا درخواست ثبت برند و نشان تجاری خود توسط پروشات گرافیک را ثبت سفارش نمایید

بله لوگو نهایی شده انحصارا به شما تعلق دارد و ما در پروشات گرافیک حتی لوگو مشابه لوگو شما را طراحی نخواهیم کرد اما ما مسئولیتی در قبال افراد سودجو که طرح شما را سرقت می نمایند و از آن استفاده می کنند نداریم . در صورت بروز این مشکل می توانید از طریق مراجع قضایی طرح دعوا نمایید و پروشات گرافیک با صدور گواهی طراحی مالکیت شما بر طرح مذکور را تایید خواهد نمود.